PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU OKRĘGU BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK - SEZON 2013/2014
PODOKRĘG BYDGOSZCZ
I runda
Sobota, 3 sierpnia 2013 r.
Czarni Lniano - Start Pruszcz Pomorski 0:3 walkower [3.08.2013 r., 17.00] - w pierwotnym terminie mecz odwołany/Czarni wycofali się z rywalizacji
KS Brzoza - LKS Szubinianka Szubin 1:3 [3.08.2013 r., 17.00]
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Czarni Wierzchosławice 1:4 [3.08.2013 r., 17.00]
Dąb Barcin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 4:1 [3.08.2013 r., 17.00]; boisko w Brzyskorzystewku
Wisła Strzelce Górne - Pomorzanin Serock 3:0 walkower [3.08.2013 r., 17.00] - Pomorzanin wycofał się z rywalizacji
Tartak Wudzyn - Gryf Sicienko 2:6 [3.08.2013 r., 17.00]
Fala Świekatowo - Grom Osie 0:7 [3.08.2013 r., 17.00]
KS Łochowo - Łokietek Wierzchucin Królewski/Wskitno 4:1 [3.08.2013 r., 17.00]
Promień Szczepanowo - Pałuczanka Żnin 0:7 [3.08.2013 r., 17.30]
Tęcza Wiąg - Piast Złotniki Kujawskie 3:7 [3.08.2013 r., 17.30]
Victoria Kołaczkowo - Noteć Łabiszyn 0:1 [3.08.2013 r., 18.00]
Rawys KON-TOR Raciąż - Tucholanka/Hydrotor Tuchola 1:6 [3.08.2013 r., 18.00]
Niedziela, 4 sierpnia 2013 r.
Fuks Wielowicz - Grom Więcbork 1:4 [4.08.2013 r., 11.00]; boisko w Rogalinie
Kolorowi Krusza Zamkowa - Kujawianka Strzelno 0:1 [4.08.2013 r., 11.00]
Znicz Rojewo - Goplania Inowrocław 3:0* walkower [4.08.2013 r., 14.00]
Korona Drzycim - Wisła Nowe 1:8 [4.08.2013 r., 15.00]
Orłowianka Orłowo - Dąb Bąkowo 0:8 [4.08.2013 r., 16.00]
Gopło Kościeszki - Kujawy Markowice 0:3 walkower [4.08.2013 r., 16.00] - Gopło wycofało się z rywalizacji
Gwiazda Sypniewo - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:0** walkower [4.08.2013 r., 16.00]
Gwiazda Bukowiec - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 0:3 [4.08.2013 r., 17.00]
LKS Dąbrowa Chełmińska - Zawisza II Bydgoszcz 0:4 [4.08.2013 r., 17.00]
Victoria Koronowo - Polonia Bydgoszcz 0:3 walkower [4.08.2013 r., 17.00] - w pierwotnym terminie mecz odwołany/Victoria wycofała się z rywalizacji
Wisła Gruczno - Chemik Bydgoszcz 0:7 [4.08.2013 r., 17.30]
Wtorek, 6 sierpnia 2013 r.
Hermes Radłowo - Unia Gniewkowo 0:4 [21.08.2013 r., 18.30] - w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu tragicznej śmierci jednego z piłkarzy Hermesa Radłowo
Wolny los: Gopło Kruszwica, Sparta Janowiec Wielkopolski.
*na boisku było 1:0 dla Goplanii, wynik spotkania został jednak zweryfikowany, bowiem w drużynie gości zabrakło list zgłoszeniowych.
**na boisku było 13:1 dla Krajny, wynik spotkania został zweryfikowany, bowiem Krajna Sępólno Krajeńskie zbyt późno została zgłoszona do rozgrywek pucharowych.
II runda
Wtorek, 27 sierpnia 2013 r.
Kujawianka Strzelno - Pogoń Mogilno 1:7 [27.08.2013 r., 17.00]
Środa, 28 sierpnia 2013 r.
Sparta Janowiec Wielkopolski - Piast Złotniki Kujawskie 1:6 [28.08.2013 r., 17.00]
Pałuczanka Żnin - Szubinianka Szubin 0:1 [28.08.2013 r., 17.00]
Wda II Świecie/Strażak Przechowo - Gryf Sicienko 5:1 [28.08.2013 r., 17.00]; boisko w Przechowie
Kujawy Markowice - Cuiavia Inowrocław 3:4 po dogrywce (3:3 po 105', 2:2 90', 1:1 po 45') [28.08.2013 r., 17.00]
Znicz Rojewo - Gopło Kruszwica 1:4 [28.08.2013 r., 17.00]
Tucholanka/Hydrotor Tuchola - Wda Świecie 0:5 [28.08.2013 r., 17.00]
Grom Więcbork - Start Warlubie 10:0 [28.08.2013 r., 17.00]
Dąb Bąkowo - Noteć Łabiszyn 4:2 [28.08.2013 r., 17.00]; boisko w Dąbrowie Chełmińskiej
KS Łochowo - Chemik Bydgoszcz 1:4 [28.08.2013 r., 17.00]
Gwiazda Sypniewo - Start Pruszcz Pomorski 0:14 [28.08.2013 r., 17.00]
Czarni Wierzchosławice - Notecianka Pakość 1:4 [28.08.2013 r., 17.15]
Zawisza II Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 4:0 [28.08.2013 r., 17.30]; Stadion WKS Zawisza Bydgoszcz ulica Gdańska 163
Unia Gniewkowo - Dąb Barcin 2:4 [28.08.2013 r., 17.30]
Wisła Nowe - Grom Osie 3:0 [28.08.2013 r., 17.45]
Wisła Strzelce Górne - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:11 [28.08.2013 r., 18.00]
III runda
Środa, 18 września 2013 r.
Grom Więcbork - Wda Świecie 1:4 [18.09.2013 r., 16.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 1:2 [18.09.2013 r., 16.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a
Dąb Bąkowo - Chemik Bydgoszcz 1:0 po dogrywce (0:0 po 90', 0:0 po 45') [18.09.2013 r., 16.00]; boisko w Dąbrowie Biskupiej
Dąb Barcin - Piast Złotniki Kujawskie 2:1 [18.09.2013 r., 16.30]
Gopło Kruszwica - Pogoń Mogilno 1:8 [18.09.2013 r., 16.30]
Start Pruszcz Pomorski - Unia/Roszak Solec Kujawski [18.09.2013 r., 16.30]
Wda II Świecie/Strażak Przechowo - Wisła Nowe 4:3 [18.09.2013 r., 16.30]; boisko w Przechowie
Szubinianka Szubin - Notecianka Pakość 0:3 [18.09.2013 r., 17.00]
Start Pruszcz Pomorski - Unia/Roszak Solec Kujawski 1:2 [25.09.2013 r., 16.30]
PODOKRĘG TORUŃ
I runda
Sobota, 3 sierpnia 2013 r.
Mustang Ostaszewo - Unia Wąbrzeźno 3:1 [3.08.2013 r., 10.00]; boisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ulica Armii Ludowej 47/61
Saturn Ostrowite - Pomorzanin Toruń 2:6 [3.08.2013 r., 17.00]
Unislavia Unisław - Legia Chełmża 0:1 [3.08.2013 r., 17.00]
Dortom Relax Górzno - Sparta Brodnica 0:5 [3.08.2013 r., 17.00]; boisko w Miesiączkowie
Wisła/Hacom Pędzewo - Flisak Złotoria 0:3 [3.08.2013 r., 17.00]; boisko w Złejwsi Małej
Gwiazda Starogród - Chełminianka Chełmno 2:5 [3.08.2013 r., 17.00]
Sokół Radomin - Cyklon Kończewice 1:4 [3.08.2013 r., 17.00]; boisko w Kończewicach
Iskra Ciechocin - Promień Kowalewo Pomorskie 2:4 [3.08.2013 r., 17.00]
Victoria Lisewo - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:4 [3.08.2013 r., 17.00]
LZS Bobrowo - ROL.KO Konojady 1:0 [3.08.2013 r., 17.00]
Zryw Wrocki - Drwęca Golub-Dobrzyń 4:3 po rzutach karnych (1:1 po dogrywce i 90') [3.08.2013 r., 17.00]
Tartak Klamry - Węgrowianka Węgrowo 0:9 [4.08.2013 r., 17.30]
Pomowiec Kijewo Królewskie - Olimpia II Grudziądz 4:1 [7.08.2013 r., 17.30]
Kasztelan Papowo Biskupie - Elana II Toruń 2:4 [7.08.2013 r., 18.00]
Wolny los: Wojownik Wabcz.
II runda
Środa, 28 sierpnia 2013 r.
Węgrowianka Węgrowo - Sparta Brodnica 0:4 [28.08.2013 r., 17.00]
Zryw Wrocki - Flisak Złotoria 2:6 [28.08.2013 r., 17.00]
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Chełminianka Chełmno 7:0 [28.08.2013 r., 17.00]
Legia Chełmża - Pomorzanin Toruń 6:5 [28.08.2013 r., 17.00]
LZS Bobrowo - Wojownik Wabcz [28.08.2013 r., 17.00]
Pomowiec Kijewo Królewskie - Mustang Ostaszewo 3:0 [28.08.2013 r., 18.00]
Elana II Toruń - Cyklon Kończewice 0:3 walkower [28.08.2013 r., 18.00]
Wolny los: Promień Kowalewo Pomorskie.
III runda
Środa, 18 września 2013 r.
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sparta Brodnica 0:1 [18.09.2013 r., 16.30]
Wojownik Wabcz - Pomowiec Kijewo Królewskie 0:3 [25.09.2013 r., 17.00]; boisko w Brzozowie
Cyklon Kończewice - Promień Kowalewo Pomorskie 0:3 [25.09.2013 r., 17.30]
Wolny los: Flisak Złotoria.
UWAGA!! Legia Chełmża wycofała się z rywalizacji na tym szczeblu pucharowych rozgrywek.
PODOKRĘG WŁOCŁAWEK
I runda
Wtorek, 27 sierpnia 2013 r.
Unia/Methurt Choceń - Kujawianka Izbica Kujawska 0:3 walkower* [27.08.2013 r., 17.00]
*gospodarze wycofali się z pucharowych rozgrywek
Środa, 28 sierpnia 2013 r.
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Łokietek Brześć Kujawski 2:5 [28.08.2013 r., 17.00]
Wicher Wielgie - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4:1 [28.08.2013 r., 17.00]
Cukrownik Fabianki - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:4 [28.08.2013 r., 17.30]
Skrwa Skrwilno - Lider AZS WSHE Włocławek 3:1 [28.08.2013 r., 17.30]
Tęcza Topólka - Kujawiak Lumac Kowal 1:5 [28.08.2013 r., 17.30]
MGKS Lubraniec - Lech Rypin 1:5 [28.08.2013 r., 18.00]
Kujawiak Kruszyn - Mień Lipno 6:5 po serii rzutów karnych (2:2 po dogrywce, 1:1 po 90', 1:0 po 45') [28.08.2013 r., 18.00]; boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku
Orzeł/Agropol Służewo - Zdrój Ciechocinek 3:0 walkower* [28.08.2013 r., 18.00]
Piast Bądkowo - GKS Baruchowo 1:2 [28.08.2013 r., 18.00]
Lubienianka Lubień Kujawski - Start Radziejów 1:6 [28.08.2013 r., 18.00]
Tłuchovia Tłuchowo - LTP Lubanie 0:3 walkower* [28.08.2013 r., 18.00]
*drużyny Zdroju Ciechocinek i Tłuchovii Tłuchowo wycofały się z Pucharu Polski
II runda
Środa, 11 września 2013 r.
Łokietek Brześć Kujawski - Lech Rypin 1:10 [18.09.2013 r., 16.00]; w pierwotnym terminie, tj. 11.09.2013 r., mecz przełożony, ze względu na złe warunki atmosferyczne
Wicher Wielgie - Kujawiak Lumac Kowal 1:0 [11.09.2013 r., 17.00]
Kujawiak Kruszyn - Kujawianka Izbica Kujawska 3:1 po dogrywce (1:1 po 90', 0:0 po 45') [11.09.2013 r., 17.00]; boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku
LTP Lubanie - Start Radziejów 1:3 [11.09.2013 r., 17.00]
Orzeł/Agropol Służewo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:5 [11.09.2013 r., 17.30]
Skrwa Skrwilno - GKS Baruchowo 1:4 [11.09.2013 r., 17.30]
III runda
Środa, 25 września 2013 r.
Wicher Wielgie - Start Radziejów 1:2 [25.09.2013 r., 16.00]
Orlęta Aleksandrów Kujawski - GKS Baruchowo 6:0 [25.09.2013 r., 16.00]
Kujawiak Kruszyn - Lech Rypin 1:6 [2.10.2013 r., 16.00]; boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku - w pierwotnym terminie, tj. 25.09.2013 r., spotkanie zostało odwołane
SZCZEBEL WOJEWÓDZKI
1/8 finału
Środa, 2 kwietnia 2014 r.
Promień Kowalewo Pomorskie - Cuiavia Inowrocław 6:1 [9.03.2014 r., 14.00]; Stadion Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim, ulica Chopina 26
Dąb Barcin - Pomowiec Kijewo Królewskie 4:3 po dwóch dogrywkach (1:1 po 45', 2:2 po 90', 3:3 po 105') [25.03.2014 r., 19.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Chemika Bydgoszcz, ulica Glinki 79
Start Radziejów - Włocłavia Włocławek 2:1 [2.04.2014 r., 15.00]
Dąb Bąkowo - Lech Rypin 0:6 [2.04.2014 r., 16.00]; boisko w Dąbrowie Biskupiej
Sparta Brodnica - Wda Świecie 5:2 [2.04.2014 r., 16.00]
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pogoń Mogilno 2:1 [2.04.2014 r., 17.00]
Wda II Świecie/Strażak Przechowo - Unia/Roszak Solec Kujawski 1:8 [2.04.2014 r., 17.00]; boisko w Przechowie
Flisak Złotoria - Notecianka Pakość 2:4 [2.04.2014 r., 17.00]
UWAGA!! W przypadku uzgodnienia terminu między zainteresowanymi klubami, istnieje możliwość przyspieszenia daty rozegrania pojedynku.
1/4 finału
Środa, 23 kwietnia 2014 r.
Dąb Barcin - Promień Kowalewo Pomorskie 3:0 walkower* [22.04.2014 r., 17.00]
*weryfikacja wyniku (na boisku 0:3 dla Promienia - w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik, który powinien pauzować za żółte kartki).
Unia/Roszak Solec Kujawski - Notecianka Pakość 2:1 [23.04.2014 r., 15.30]
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sparta Brodnica 1:0 [23.04.2014 r., 17.00]
Start Radziejów - Lech Rypin 2:3 [23.04.2014 r., 17.00]
1/2 finału
Środa, 13 maja 2014 r.
Dąb Barcin - Lech Rypin 0:3 [13.05.2014 r., 17.00]
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia/Roszak Solec Kujawski 1:7 [13.05.2014 r., 17.00]
WIELKI FINAŁ
Środa, 11 czerwca 2014 r.
Lech Rypin - Unia/Roszak Solec Kujawski 1:3 [11.06.2014 r., 17.30]
WIELKI FINAŁ - MECZ REWANŻOWY
Środa, 18 czerwca 2014 r.
Unia/Roszak Solec Kujawski - Lech Rypin 4:2 [18.06.2014 r., 18.00]; mecz rozegrano na stadionie BKS Chemik Bydgoszcz przy ul. Glinki, bowiem obiekt w Solcu Kujawskim jest w remoncie