Puchar Polski na szczeblu okręgu Bydgoszcz, Toruń, Włocławek -> sezon 2012/2013
Podokręg Bydgoszcz
I runda
Piątek, 3 sierpnia 2012 r.
LKS Dąbrowa Chełmińska - Polonia Bydgoszcz 0:3
Sobota, 4 sierpnia 2012 r.
Chemik Bydgoszcz - Start Warlubie 3:0
Sparta Przysiersk - Zawisza II Bydgoszcz 0:2
Hermes Radłowo - Unia Janikowo 1:10
Łokietek Wierzchucin Królewski/Wskitno - Casimirus Bydgoszcz 10:0
Wisła Gruczno - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 0:2
Sparta Janowiec Wielkopolski - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 1:6
Gwiazda Bydgoszcz - Start Pruszcz Pomorski 1:5
Dąb Bąkowo - Kujawianka Strzelno 3:2 po dogrywce
KS Brzoza - Piast Złotniki Kujawskie 0:7
Błyskawica Broniewice - Kujawy Markowice 0:10
Promień Szczepanowo - Noteć Łabiszyn 0:10
Niedziela, 5 sierpnia 2012 r.
Vittra Kusowo - KS Łochowo 0:2
Zjednoczeni Zielonka - Grom Osie 0:10
Victoria Gnojno - Czarni Wierzchosławice 3:1
Kolorowi Krusza Zamkowa - Unia Gniewkowo 0:7
LZS Kozielec/Suponin - Gryf Sicienko 0:7
CIS Cekcyn - Myśliwiec Gostycyn 0:5
LZS Palczyn - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 1:2
Fala Świekatowo - Olimpia Wtelno 2:1
Noteć Gębice - Goplania Inowrocław 3:2
Gopło Kościeszki - Gopło Kruszwica 0:6
Zieloni Zalesie - Szubinianka Szubin 3:10
Dąb Barcin - Pałuczanka Żnin 3:0 walkower (wynik zweryfikowany, na boisku 4:0 dla Pałuczanki)
Piaski Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:4
Czarni Lniano - Pomorzanin Serock 1:4
Gwiazda Sypniewo - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:4
II runda
Środa, 22 sierpnia 2012 r.
Łokietek Wierzchucin Królewski/Wskitno - Gryf Sicienko 2:4
Myśliwiec Gostycyn - KS Łochowo 1:5
Grom Osie - Wda Świecie 0:9
Fala Świekatowo - Pomorzanin Serock 4:1
Spójnia/SkładyWęgla.pl Białe Błota - Zawisza II Bydgoszcz 0:1
Chemik Bydgoszcz - Unia/Roszak Solec Kujawski 1:3
Wda II Świecie/Strażak Przechowo - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:2
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Polonia Bydgoszcz 1:9
Błyskawica Broniewice - Noteć Łabiszyn 0:8
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Gopło Kruszwica 3:2
Noteć Gębice - Pogoń Mogilno 1:2
Dąb Bąkowo - Notecianka Pakość 1:3 (po serii rzutów karnych) (2:2 po 90', 2:3 po 105', 3:3 po 120')
Victoria Gnojno - Dąb Barcin 3:6
Start Pruszcz Pomorski - Szubinianka Szubin 3:0 walkower (goście z powodu zdekompletowanego składu, nie stawili się na zawody)
Unia Gniewkowo - Unia Janikowo 1:5
Wolny los: Piast Złotniki Kujawskie.
III runda
Wtorek, 18 października 2012 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Notecianka Pakość 3:5 po dogrywce (1:3 po 45', 3:3 po 90', 3:4 po 105', 3:5 po 120')
Środa, 19 października 2012 r.
Krajna Sępólno Krajeńskie - Wda Świecie 2:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Noteć Łabiszyn 0:1
Dąb Barcin - Unia Janikowo 1:4
KS Łochowo - Polonia Bydgoszcz 2:1
Czwartek, 20 października 2012 r.
Fala Świekatowo - Start Pruszcz Pomorski 1:2
Środa, 26 października 2012 r.
Zawisza II Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 1:2
Środa, 3 października 2012 r.
Gryf Sicienko - Unia/Roszak Solec Kujawski 4:2 po rzutach karnych (0:2 po 45', 3:3 po 90', 3:3 po 105', 4:4 po 120')
[DODATKOWY MECZ O AWANS DO 1/8 FINAŁU]
Środa, 17 października 2012 r. - grali ze sobą zwycięzcy spotkań III rundy
Noteć Łabiszyn - Pogoń Mogilno 0:4
Podokręg Toruń
I runda
Niedziela, 5 sierpnia 2012 r.
Dortom Relax Górzno - Sokół Radomin 1:2
Sobota, 11 sierpnia 2012 r.
Pomowiec Kijewo Królewskie - Victoria Lisewo 2:1
Niedziela, 12 sierpnia 2012 r.
Zryw Wrocki - Unislavia Unisław 2:4
Wisła/Hacom Pędzewo - Mustang Ostaszewo 2:1
Ułani Grudziądz - Iskra Ciechocin 0:6
LZS Progress Zbiczno - Gwiazda Starogród 4:2 po rzutach karnych (2:2 po 90', 2:2 po 105', 2:2 po 120')
II runda
Środa, 12 września 2012 r.
Pomowiec Kijewo Królewskie - Olimpia II Grudziądz 3:1 po dogrywce (1:1 po 45', 1:1 po 90')
Unislavia Unisław - Unia Wąbrzeźno 5:6 po rzutach karnych (1:0 po 90', 1:1 po 105', 1:1 po 120')
Sokół Radomin - Cyklon Kończewice 3:0 walkower
Wisła/Hacom Pędzewo - Pomorzanin Toruń 3:6
LZS Progress Zbiczno - Promień Kowalewo Pomorskie 0:4
Iskra Ciechocin - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:6; boisko w Elgiszewie
Chełminianka Chełmno - Flisak Złotoria 0:9
Drwęca Adabet Golub-Dobrzyń - Sparta Brodnica 2:3
III runda
Środa, 26 września 2012 r.
Unia Wąbrzeźno - Flisak Złotoria 0:3
ROL.KO Konojady - Pomorzanin Toruń 3:2
Pomowiec Kijewo Królewskie - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0:2
Sokół Radomin - Sparta Brodnica 1:7
Podokręg Włocławek
I runda
Środa, 29 sierpnia 2012 r.
Unia Leszcze - Unia/Methurt Choceń 1:4
Tłuchovia Tłuchowo - Sadownik Waganiec 0:7
Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno 4:2
Piast Bądkowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:0
Kujawy Kozy - MGKS Lubraniec 1:2
Lubienianka Lubień Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3
Jagiellonka Nieszawa - LTP Lubanie 2:3
Łokietek Brześć Kujawski - Grot Kowalki 0:3 walkower (wycofanie się drużyny Łokietka Brześć Kujawski z rozgrywek o Puchar Polski)
Lech Dobre - Kujawiak Lumac Kowal 0:2
Orzeł/Agropol Służewo - Lider AZS WSHE Włocławek 3:0
Zgoda Chodecz - GKS Baruchowo 2:0
II runda
Wtorek, 11 września 2012 r.
Grot Kowalki - Włocłavia Włocławek 0:2; boczne boisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rypinie
Środa, 12 września 2012 r.
Kujawiak Kruszyn - Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:5 po rzutach karnych (2:2 po 90', 3:2 po 105', 3:3 po 120')
Orzeł/Agropol Służewo - Start Radziejów 5:2
LTP Lubanie - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 po dogrywce (2:2 po 90', 2:2 po 105', 2:3 po 120')
Unia/Methurt Choceń - Sadownik Waganiec 2:3
Zgoda Chodecz - Kujawiak Lumac Kowal 4:2 po rzutach karnych (2:2 po 90', 3:2 po 105', 3:3 po 120')
MGKS Lubraniec - Zdrój Ciechocinek 1:5
Piast Bądkowo - Mień Lipno 2:3
III runda
Środa, 26 września 2012 r.
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek 0:2
Mień Lipno - Kujawianka Izbica Kujawska 0:1
Zgoda Chodecz - Sadownik Waganiec 3:6
Orzeł/Agropol Służewo - Zdrój Ciechocinek 2:0
[SZCZEBEL WOJEWÓDZKI]
1/8 finału
Sobota, 17 listopada 2012 r.
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość 5:3
Włocłavia Włocławek - Flisak Złotoria 5:0
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Janikowo 3:0 walkower (wynik zweryfikowano, bowiem goście nie stawili się na rozegranie tego pojedynku)
Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 0:4
Orzeł/Agropol Służewo - Gryf Sicienko 0:2
Start Pruszcz Pomorski - ROL.KO Konojady 2:0
Niedziela, 18 listopada 2012 r.
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Wda Świecie 0:2
KS Łochowo - Sadownik Waganiec 3:0 walkower (wynik zweryfikowany, na boisku 2:1 dla Sadownika, w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni do gry w tym meczu zawodnicy)
1/4 finału
Sobota, 30 marca 2013 r.
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 4:1
Środa, 24 kwietnia 2013 r. (w pierwotnym terminie, tj. sobota/niedziela, 16/17 marca 2013 r., mecze zostały przełożone z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych - ujemna temperatura i opady śniegu)
Start Pruszcz Pomorski - Gryf Sicienko 1:2
Cuiavia Inowrocław - Wda Świecie 4:3 po rzutach karnych (1:2 po 45', 2:2 po 90', 2:2 po 105', 2:2 po 120')
KS Łochowo - Pogoń Mogilno 0:3 walkower (wynik zweryfikowany, na boisko 4:2 po dogrywce dla KS Łochowo, w drużynie gospodarzy wystąpili zawodnicy, którzy powinni pauzować za nadmiar żółtych kartek)
1/2 finału
Środa, 22 maja 2013 r. -> pierwsze mecze
Gryf Sicienko - Cuiavia Inowrocław 1:1
Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno 3:0 (przełożony i rozegrany 5 czerwca 2013 r.)
Środa, 5 czerwca 2013 r. -> mecze rewanżowe
Cuiavia Inowrocław - Gryf Sicienko 5:0
Pogoń Mogilno - Włocłavia Włocławek 0:2 (przełożony i rozegrany 12 czerwca 2013 r.)
WIELKI FINAŁ
Wtorek, 18 czerwca 2013 r. -> pierwszy mecz
Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek 3:4
Środa, 26 czerwca 2013 r. -> mecz rewanżowy
Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 3:1
Triumfator rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego: Włocłavia Włocławek