Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 242, wczoraj: 966
ogółem: 6 575 556
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA | PO 14. KOLEJCE
Lp |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
UKS Barcin |
14 |
11 |
2 |
1 |
35 |
94:32 |
2. |
Jeziorak Żnin |
14 |
11 |
0 |
3 |
33 |
104:32 |
3. |
Notecianka Pakość |
14 |
9 |
2 |
3 |
29 |
93:29 |
4. |
Spójnia Białe Błota |
14 |
7 |
2 |
4 |
24 |
70:42 |
5. |
LKS Szubinianka Szubin |
14 |
7 |
3 |
4 |
24 |
63:40 |
6. |
Pogoń Mogilno |
14 |
3 |
0 |
11 |
9 |
41:104 |
7. |
LZS Kościelec |
14 |
2 |
1 |
11 |
7 |
40:80 |
8. |
Hermes Radłowo |
14 |
0 |
1 |
13 |
1 |
22:168 |
Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 8.09.2012 r./9.09.2012 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Pogoń Mogilno 9:0 [7.09.2012 r., 16.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
LZS Kościelec - Notecianka Pakość 3:8 [8.09.2012 r., 15.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
GKS Spójnia Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin 2:2 [8.09.2012 r., 17.00]
Hermes Radłowo - Jeziorak Żnin 1:13 [28.10.2012 r., 14.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
2. kolejka - 15.09.2012 r./16.09.2012 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość 1:7 [13.09.2012 r., 16.30]
LKS Szubinianka Szubin - LZS Kościelec 7:1 [15.09.2012 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Jeziorak Żnin - Spójnia Białe Błota 10:2 [16.09.2012 r., 10.00]
UKS Barcin - Hermes Radłowo 8:0 [18.09.2012 r., 17.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
3. kolejka - 22.09.2012 r./23.09.2012 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - Pogoń Mogilno 4:8 [21.09.2012 r., 16.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
KS Notecianka Pakość - LKS Szubinianka Szubin 8:3 [22.09.2012 r., 12.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
LZS Kościelec - Jeziorak Żnin 3:5 [22.09.2012 r., 15.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Spójnia Białe Błota - UKS Barcin 2:6 [25.09.2012 r., 17.30]
4. kolejka - 29.09.2012 r./30.09.2012 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - Spójnia Białe Błota 1:12 [29.09.2012 r., 13.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Jeziorak Żnin - Notecianka Pakość 3:8 [30.09.2012 r., 10.00]
KS Pogoń Mogilno - LKS Szubinianka Szubin 2:9 [30.09.2013 r., 13.00]
UKS Barcin - LZS Kościelec 8:2 [2.10.2012 r., 17.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
5. kolejka - 6.10.2012 r./7.10.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - KS Jeziorak Żnin 0:6 [6.10.2012 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS Kościelec - Hermes Radłowo 9:1 [6.10.2012 r., 15.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Spójnia Białe Błota - Pogoń Mogilno 6:0 [7.10.2012 r., 16.00]
Notecianka Pakość - UKS Barcin 2:2 [9.10.2012 r., 17.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
6. kolejka - 13.10.2012 r./14.10.2012 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - Notecianka Pakość 0:9 [13.10.2012 r., 11.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
UKS Barcin - LKS Szubinianka Szubin 6:1 [13.10.2012 r., 11.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
Pogoń Mogilno - Jeziorak Żnin 2:9 [14.10.2012 r., 13.00]
Spójnia Białe Błota - LZS Kościelec 5:3 [14.10.2012 r., 16.30]
7. kolejka - 20.10.2012 r./21.10.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - LZS Hermes Radłowo 15:1 [20.10.2012 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS Kościelec - Pogoń Mogilno 5:2 [20.10.2012 r., 15.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Notecianka Pakość - Spójnia Białe Błota 2:1 [21.10.2012 r., 15.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Jeziorak Żnin - UKS Barcin 9:4 [28.04.2013 r., 10.00]; Stadion Miejski w Żninie, ulica Gnieźnieńska 7
Runda wiosenna
8. kolejka - 4.05.2013 r./5.05.2013 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - UKS Barcin 3:8 [2.05.2013 r., 16.00]
LKS Szubinianka Szubin - GKS Spójnia Białe Błota 3:3 [4.05.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Jeziorak Żnin - Hermes Radłowo 17:1 [5.05.2013 r., 16.00]; Stadion Miejski w Żninie, ulica Gnieźnieńska 7
Notecianka Pakość - LZS Kościelec 11:0 [7.05.2013 r., 17.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
9. kolejka - 11.05.2013 r./12.05.2013 r. (sobota/niedziela)
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno 13:1 [10.05.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Hermes Radłowo - UKS Barcin 1:17 [11.05.2013 r., 12.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
LZS Kościelec - LKS Szubinianka Szubin 0:3 walkower [11.05.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Spójnia Białe Błota - Jeziorak Żnin 3:2 [12.05.2013 r., 14.00]
10. kolejka - 18.05.2013 r./19.05.2013 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Hermes Radłowo 12:3 [16.05.2013 r., 16.00]
LKS Szubinianka Szubin - KS Notecianka Pakość 2:1 [17.05.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Jeziorak Żnin - LZS Kościelec 3:0 walkower [19.05.2013 r., 16.00]; Stadion Miejski w Żninie, ulica Gnieźnieńska 7
UKS Barcin - Spójnia Białe Błota 4:1 [23.05.2013 r., 18.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
11. kolejka - 25.05.2013 r./26.05.2013 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - KS Pogoń Mogilno 3:1 [25.05.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS Kościelec - UKS Barcin 2:11 [25.05.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Notecianka Pakość - Jeziorak Żnin 1:4 [25.05.2013 r., 17.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Spójnia Białe Błota - Hermes Radłowo 16:1 [26.05.2013 r., 14.00]
12. kolejka - 1.06.2013 r./2.06.2013 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - LZS Kościelec 4:4 [28.05.2013 r., 18.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
KS Jeziorak Żnin - LKS Szubinianka Szubin 5:2 [29.05.2013 r., 16.30]; boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
UKS Barcin - Notecianka Pakość 4:3 [1.06.2013 r., 10.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
Pogoń Mogilno - Spójnia Białe Błota 2:9 [2.06.2013 r., 13.00]
13. kolejka - 8.06.2013 r./9.06.2013 r. (sobota/niedziela)
Notecianka Pakość - Hermes Radłowo 17:3 [4.06.2013 r., 17.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
LKS Szubinianka Szubin - UKS Barcin 3:3 [8.06.2013 r., 10.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS Kościelec - Spójnia Białe Błota 4:6 [8.06.2013 r., 10.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Jeziorak Żnin - Pogoń Mogilno 15:1 [9.06.2013 r., 10.00]; Stadion Miejski w Żninie, ulica Gnieźnieńska 7
14. kolejka - 15.06.2013 r./16.06.2013 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Notecianka Pakość 2:2 [12.06.2013 r., 16.00]
UKS Barcin - Jeziorak Żnin 4:3 [15.06.2013 r., 10.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
LZS Hermes Radłowo - LKS Szubinianka Szubin 1:10 [15.06.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Pogoń Mogilno - LZS Kościelec 6:4 [16.06.2013 r., 13.00]
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|