Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 999, wczoraj: 966
ogółem: 6 576 313
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
ORLIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA X, PODOKRĘG BYDGOSZCZ -> TABELA LIGOWA PO 4. TURNIEJACH
Msc. |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
Chemik Bydgoszcz |
12 |
10 |
2 |
0 |
32 |
65:10 (+55) |
2. |
AP Brda Bydgoszcz |
12 |
5 |
2 |
5 |
17 |
32:23 (+9) |
3. |
Szubinianka Szubin |
12 |
4 |
1 |
7 |
13 |
17:44 (-27) |
4. |
Polonia Bydgoszcz |
12 |
2 |
1 |
9 |
7 |
10:47 (-37) |
Terminarz rozgrywek
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 17.09.2016 r. | 18.09.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Szubinie (boisko Orlik, ulica Mostowa 14)
Szubinianka Szubin - AP Brda Bydgoszcz 1:4 [17.09.2016 r., 10.00]
Polonia Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 0:6 [17.09.2016 r., 10.30]
AP Brda Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 3:3 [17.09.2016 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz 5:1 [17.09.2016 r., 11.30]
Polonia Bydgoszcz - AP Brda Bydgoszcz 1:6 [17.09.2016 r., 12.00]
Chemik III Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 8:0 [17.09.2016 r., 12.30]
2. kolejka - 24.09.2016 r. | 25.09.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Bydgoszczy (boisko Orlik, ulica Seweryna Goszczyńskiego 3 - przy Szkole Podstawowej nr 63)
Polonia Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 1:3 [24.09.2016 r., 10.30]
Chemik III Bydgoszcz - AP Brda Bydgoszcz 5:2 [24.09.2016 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - AP Brda Bydgoszcz [24.09.2016 r., 11.30]
Polonia Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 0:12 [24.09.2016 r., 12.00]
Chemik III Bydgoszcz - Szubinianka Szubin [24.09.2016 r., 12.30]
AP Brda Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 4:1 [24.09.2016 r., 13.00]
3. kolejka - 1.10.2016 r. | 2.10.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Bydgoszczy (boisko Orlik BKS Chemik Bydgoszcz, ulica Glinki 79)
Chemik III Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 3:1 [1.10.2016 r., 13.30]
AP Brda Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:1 [1.10.2016 r., 14.00]
Polonia Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:2 [1.10.2016 r., 14.30]
Chemik III Bydgoszcz - AP Brda Bydgoszcz 5:1 [1.10.2016 r., 15.00]
AP Brda Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:2 [1.10.2016 r., 15.30]
Szubinianka Szubin - Chemik III Bydgoszcz 1:4 [1.10.2016 r., 16.00]
4. kolejka - 8.10.2016 r. | 9.10.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Bydgoszczy (boisko Orlik, ulica Stawowa 53)
AP Brda Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 1:1 [9.10.2016 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz 1:0 [9.10.2016 r., 14.30]
Chemik III Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 5:0 [9.10.2016 r., 15.00]
AP Brda Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 6:0 [9.10.2016 r., 15.30]
Szubinianka Szubin - Chemik III Bydgoszcz 0:5 [9.10.2016 r., 16.00]
Polonia Bydgoszcz - AP Brda Bydgoszcz 1:0 [9.10.2016 r., 16.30]
ORLIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA 15C, PODOKRĘG BYDGOSZCZ -> TABELA LIGOWA PO 4. TURNIEJACH
Msc. |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
FA Bydgoszcz |
12 |
6 |
2 |
3 |
20 |
31:20 (+11) |
2. |
Polonia II Bydgoszcz |
12 |
9 |
1 |
2 |
19 |
32:11 (+19) |
3. |
Szubinianka Szubin |
12 |
5 |
1 |
5 |
16 |
22:26 (-4) |
4. |
Wisełka II Solec Kuj. |
12 |
1 |
0 |
11 |
3 |
10:37 (-27) |
1. kolejka - 15.10.2016 r. | 16.10.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Szubinie (boisko Orlik, ulica Mostowa 14)
Szubinianka Szubin - Football Academy Bydgoszcz 2:2 [16.10.2016 r., 12.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Polonia II Bydgoszcz 0:1 [16.10.2016 r., 12.30]
Football Academy Bydgoszcz - Polonia II Bydgoszcz 2:3 [16.10.2016 r., 13.00]
Szubinianka Szubin - Wisełka II Solec Kujawski 2:0 [16.10.2016 r., 13.30]
Wisełka II Solec Kujawski - Football Academy Bydgoszcz 1:4 [16.10.2016 r., 14.00]
Polonia II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 5:1 [16.10.2016 r., 14.30]
2. kolejka - 22.10.2016 r. | 23.10.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Bydgoszczy (boisko Orlik, ulica Gajowa 91)
Wisełka II Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 1:2 [22.10.2016 r., 16.00]
Polonia II Bydgoszcz - Football Academy Bydgoszcz 1:1 [22.10.2016 r., 16.30]
Szubinianka Szubin - Football Academy Bydgoszcz 0:3 [22.10.2016 r., 17.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Polonia II Bydgoszcz 2:1 [22.10.2016 r., 17.30]
Polonia II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 3:0 [22.10.2016 r., 18.00]
Football Academy Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 6:1 [22.10.2016 r., 18.30]
3. kolejka - 29.10.2016 r. | 30.10.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Bydgoszczy (boisko Orlik, ulica Gajowa 94)
Polonia II Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 3:0 [29.10.2016 r., 16.30]
Football Academy Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:3 [29.10.2016 r., 17.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 2:6 [29.10.2016 r., 17.30]
Polonia II Bydgoszcz - Football Academy Bydgoszcz 1:3 [29.10.2016 r., 18.00]
Football Academy Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 5:2 [29.10.2016 r., 18.30]
Szubinianka Szubin - Polonia II Bydgoszcz 1:5 [29.10.2016 r., 19.00]
4. kolejka - 5.11.2016 r. | 6.11.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Solcu Kujawskim (boisko Orlik, ulica Tartaczna 25)
Football Academy Bydgoszcz - Polonia II Bydgoszcz 1:3 [5.11.2016 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Wisełka II Solec Kujawski 2:0 [5.11.2016 r., 12.30]
Polonia II Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 3:0 [5.11.2016 r., 13.00]
Football Academy Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:3 [5.11.2016 r., 13.30]
Szubinianka Szubin - Polonia II Bydgoszcz 0:3 [5.11.2016 r., 14.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Football Academy Bydgoszcz 1:2 [5.11.2016 r., 14.30]
RUNDA WIOSENNA
ORLIK -> KLASA OKRĘGOWA, GRUPA CC5 (18, O MIEJSCA 61-72), PODOKRĘG BYDGOSZCZ -> TABELA LIGOWA PO 4. TURNIEJACH
Msc. |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
Szubinianka Szubin |
12 | 7 | 4 | 1 | 25 | 25:9 (+16) |
2. |
Wda II Świecie |
12 | 5 | 2 | 5 | 17 | 19:22 (-3) |
3. |
KS Łochowo |
12 | 4 | 3 | 5 | 15 | 18:20 (-2) |
4. |
Galaxy Inowrocław |
12 | 2 | 3 | 7 | 9 | 11:24 (-13) |
1. kolejka - 22.04.2017 r. | 23.04.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Szubinie (boisko Orlik, ulica Mostowa 14)
Szubinianka Szubin - Wda II Świecie 5:2 [22.04.2017 r., 10.00]
KS Łochowo - Galaxy Inowrocław 6:0 [22.04.2017 r., 10.30]
Wda II Świecie - Galaxy Inowrocław 3:1 [22.04.2017 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - KS Łochowo 2:2 [22.04.2017 r., 11.30]
KS Łochowo - Wda II Świecie 0:4 [22.04.2017 r., 12.00]
Galaxy Inowrocław - Szubinianka Szubin 1:2 [22.04.2017 r., 12.30]
2. kolejka - 29.04.2017 r. | 30.04.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Łochowie (boisko Orlik, ulica Dębowa 17D)
KS Łochowo - Szubinianka Szubin 0:2 [29.04.2017 r., 10.00]
Galaxy Inowrocław - Wda II Świecie 0:1 [29.04.2017 r., 10.30]
Szubinianka Szubin - Wda II Świecie 1:1 [29.04.2017 r., 11.00]
KS Łochowo - Galaxy Inowrocław 3:0 [29.04.2017 r., 11.30]
Galaxy Inowrocław - Szubinianka Szubin 0:2 [29.04.2017 r., 12.00]
Wda II Świecie - KS Łochowo 1:1 [29.04.2017 r., 12.30]
3. kolejka - 6.05.2017 r. | 7.05.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Inowrocławiu (boisko Orlik, ulica Jana III Sobieskiego 5/7)
Galaxy Inowrocław - KS Łochowo 2:2 [6.05.2017 r., 12.30]
Wda II Świecie - Szubinianka Szubin 0:3 [6.05.2017 r., 13.00]
KS Łochowo - Szubinianka Szubin 1:0 [6.05.2017 r., 13.30]
Galaxy Inowrocław - Wda II Świecie 3:0 [6.05.2017 r., 14.00]
Wda II Świecie - KS Łochowo 0:3 [6.05.2017 r., 14.30]
Szubinianka Szubin - Galaxy Inowrocław 0:0 [6.05.2017 r., 15.00]
4. kolejka - 13.05.2017 r. | 14.05.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Świeciu (boisko Orlik, ulica Jana Pawła II 8)
Wda II Świecie - Galaxy Inowrocław 4:0 [14.05.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - KS Łochowo 3:0 [14.05.2017 r., 10.30]
Galaxy Inowrocław - KS Łochowo 3:0 [14.05.2017 r., 11.00]
Wda II Świecie - Szubinianka Szubin 1:4 [14.05.2017 r., 11.30]
Szubinianka Szubin - Galaxy Inowrocław 1:1 [14.05.2017 r., 12.00]
KS Łochowo - Wda II Świecie 0:3 [14.05.2017 r., 12.30]
ORLIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA 16 (RW, O MIEJSCA 61-64), PODOKRĘG BYDGOSZCZ -> TABELA LIGOWA PO 4. TURNIEJACH
Msc |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
Szubinianka Szubin |
|
|
|
|
|
|
2. |
Chemik II Bydgoszcz |
|
|
|
|
|
|
3. |
Grom Więcbork |
|
|
|
|
|
|
4. |
Start Warlubie |
|
|
|
|
|
|
1. kolejka - 27.05.2017 r. | 28.05.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Szubinie (boisko Orlik, ulica Mostowa 14)
Szubinianka Szubin - Chemik II Bydgoszcz 1:0 [27.05.2017 r., 9.00]
Start Warlubie - Grom Więcbork 0:3 [27.05.2017 r., 9.30]
Chemik II Bydgoszcz - Grom Więcbork 3:3 [27.05.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Start Warlubie 3:0 [27.05.2017 r., 10.30]
Start Warlubie - Chemik II Bydgoszcz 0:3 [27.05.2017 r., 11.00]
Grom Więcbork - Szubinianka Szubin 1:4 [27.05.2017 r., 11.30]
2. kolejka - 3.06.2017 r. | 4.06.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Warlubiu (boisko Orlik, ulica Szkolna 20)
Start Warlubie - Szubinianka Szubin [4.06.2017 r., 12.00]
Grom Więcbork - Chemik II Bydgoszcz [4.06.2017 r., 12.30]
Szubinianka Szubin - Chemik II Bydgoszcz [4.06.2017 r., 13.00]
Start Warlubie - Grom Więcbork [4.06.2017 r., 13.30]
Grom Więcbork - Szubinianka Szubin [4.06.2017 r., 14.00]
Chemik II Bydgoszcz - Start Warlubie [4.06.2017 r., 14.30]
3. kolejka - 10.06.2017 r. | 11.06.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Więcborku (boisko Orlik, ulica Wyzwolenia 19)
Grom Więcbork - Start Warlubie [10.06.2017 r., 10.00]
Chemik II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin [10.06.2017 r., 10.30]
Start Warlubie - Szubinianka Szubin [10.06.2017 r., 11.00]
Grom Więcbork - Chemik II Bydgoszcz [10.06.2017 r., 11.30]
Chemik II Bydgoszcz - Start Warlubie [10.06.2017 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Grom Więcbork [10.06.2017 r., 12.30]
4. kolejka - 17.06.2017 r. | 18.06.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w... (boisko Orlik)
Start Warlubie - Chemik II Bydgoszcz
Chemik II Bydgoszcz - Grom Więcbork
Szubinianka Szubin - Start Warlubie
Grom Więcbork - Start Warlubie
Chemik II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin
Szubinianka Szubin - Grom Więcbork
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|