Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 344, wczoraj: 408
ogółem: 6 574 692
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA | PO 5. KOLEJCE
Msc |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
UKS Polonia II Bydgoszcz |
5 |
5 |
0 |
0 |
15 |
37:5 |
2. |
UKS Polonia Bydgoszcz |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
18:5 |
3. |
Chemik II Bydgoszcz |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
24:12 |
4. |
Wisełka Solec Kujawski |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
25:8 |
5. |
GLKS Anmar Osielsko |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
15:10 |
6. |
Szubinianka Szubin |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
21:21 |
7. |
Victoria Niemcz |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
10:14 |
8. |
Unia Solec Kujawski |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
6:29 |
9. |
Wisełka II Solec Kujawski |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
15:31 |
10. |
Piast Złotniki Kujawskie |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
3:39 |
Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 6.09.2014 r. | 7.09.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie 6:0 [5.09.2014 r., 19.15]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Victoria Niemcz - Wisełka Solec Kujawski 1:4 [6.09.2014 r., 11.00]; boisko w Żołędowie
UKS Polonia II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 13:2 [6.09.2014 r., 16.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Chemik II Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 7:3 [7.09.2014 r., 10.00]
GLKS Anmar Osielsko - Unia Solec Kujawski 5:0 [7.09.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie
2. kolejka - 10.09.2014 r. (środa)
Unia Solec Kujawski - UKS Polonia II Bydgoszcz 0:11 [10.09.2014 r., 15.30]
Wisełka Solec Kujawski - Wisełka II Solec Kujawski 9:0 [10.09.2014 r., 16.00]
Szubinianka Szubin - UKS Polonia Bydgoszcz 1:5 [10.09.2014 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Victoria Niemcz - GLKS Anmar Osielsko 3:2 [10.09.2014 r., 16.30]; boisko w Żołędowie
Piast Złotniki Kujawskie - Chemik II Bydgoszcz 1:7 [10.09.2014 r., 17.00]
3. kolejka - 13.09.2014 r. | 14.09.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia II Bydgoszcz - Victoria Niemcz 5:0 [13.09.2014 r., 13.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Chemik II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:1 [13.09.2014 r., 14.00]
UKS Polonia Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 3:0 [13.09.2014 r., 15.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLKS Anmar Osielsko - Wisełka Solec Kujawski 3:1 [14.09.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka II Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 8:2 [14.09.2014 r., 16.00]
4. kolejka - 20.09.2014 r. | 21.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Wisełka II Solec Kujawski 9:1 [20.09.2014 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Victoria Niemcz - UKS Polonia Bydgoszcz 1:2 [20.09.2014 r., 11.00]; boisko w Żołędowie
Unia Solec Kujawski - Chemik II Bydgoszcz 2:7 [20.09.2014 r., 12.00]
GLKS Anmar Osielsko - UKS Polonia II Bydgoszcz 2:4 [21.09.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 10:0 [21.09.2014 r., 14.00]
5. kolejka - 27.09.2014 r. | 28.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - Victoria Niemcz 1:5 [27.09.2014 r., 10.00]
UKS Polonia II Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 4:1 [27.09.2014 r., 10.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
UKS Polonia Bydgoszcz - GLKS Anmar Osielsko 2:3 [27.09.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Piast Złotniki Kujawskie - Szubinianka Szubin 0:8 [28.09.2014 r., 11.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Unia Solec Kujawski 3:4 [28.09.2014 r., 16.00]
6. kolejka - 4.10.2014 r. | 5.10.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia II Bydgoszcz - UKS Polonia Bydgoszcz 2:0 [4.10.2014 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLKS Anmar Osielsko - Chemik II Bydgoszcz 1:1 [5.10.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie
Unia Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 6:1 [5.10.2014 r., 13.00]
Victoria Niemcz - Wisełka II Solec Kujawski 17:0 [5.10.2014 r., 13.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 7:0 [5.10.2014 r., 16.00]
7. kolejka - 11.10.2014 r. | 12.10.2014 r. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - UKS Polonia II Bydgoszcz 0:4 [11.10.2014 r., 10.00]
UKS Polonia Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 1:2 [11.10.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Wisełka II Solec Kujawski - GLKS Anmar Osielsko 1:7 [11.10.2014 r., 15.00]
Piast Złotniki Kujawskie - Victoria Niemcz 0:9 [12.10.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Unia Solec Kujawski 5:2 [12.10.2014 r., 16.00]
8. kolejka - 18.10.2014 r. | 19.10.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia II Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 17:1 [18.10.2014 r., 13.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLKS Anmar Osielsko - Piast Złotniki Kujawskie 9:0 [18.10.2014 r., 14.00]
UKS Polonia Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 6:0 [18.10.2014 r., 15.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ulica Słowiańska 7
Victoria Niemcz - Szubinianka Szubin 7:2 [19.10.2014 r., 11.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka Solec Kujawski - Unia Solec Kujawski 8:0 [19.10.2014 r., 15.00]
9. kolejka - 25.10.2014. | 26.10.2014. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski [25.10.2014 r., 10.00]
Wisełka II Solec Kujawski - UKS Polonia Bydgoszcz [25.10.2014 r., 15.00]
Unia Solec Kujawski - Victoria Niemcz [25.10.2014 r., 15.00]
Piast Złotniki Kujawskie - UKS Polonia II Bydgoszcz [26.10.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - GLKS Anmar Osielsko [26.10.2014 r., 15.00]
Runda wiosenna
10. kolejka -
Piast Złotniki Kujawskie - UKS Polonia Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski - Victoria Niemcz
Szubinianka Szubin - UKS Polonia II Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski - GLKS Anmar Osielsko
Wisełka II Solec Kujawski - Chemik II Bydgoszcz
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|