Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 751, wczoraj: 966
ogółem: 6 576 065
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz
TABELA LIGOWA PO 18. KOLEJCE | NA KONIEC SEZONU
Lp. |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
Spójnia Białe Błota |
14 |
13 |
1 |
0 |
40 |
67:7 |
2. |
Jeziorak Żnin |
14 |
11 |
1 |
2 |
34 |
71:17 |
3. |
Szubinianka Szubin |
14 |
9 |
0 |
5 |
27 |
43:34 |
4. |
Pogoń Mogilno |
14 |
7 |
1 |
6 |
22 |
34:30 |
5. |
UKS Barcin |
14 |
7 |
0 |
7 |
21 |
35:27 |
6. |
KS Brzoza |
14 |
3 |
0 |
11 |
9 |
15:71 |
7. |
Spójnia II Białe Błota |
14 |
2 |
1 |
11 |
7 |
22:61 |
8. |
Orzeł Kcynia |
14 |
2 |
0 |
12 |
6 |
25:65 |
UWAGA!! Drużyny Piast Kołodziejewo i Noteć Gębice wycofały się z ligi przed startem rozgrywek.
Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 7.09.2013 r./8.09.2013 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - KS Brzoza 7:1 [7.09.2013 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Spójnia II Białe Błota 3:0 [7.09.2013 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Orzeł Kcynia 2:1 [8.09.2013 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pauzują: Pogoń Mogilno, Jeziorak Żnin.
2. kolejka - 14.09.2013 r./15.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin 2:3 [14.09.2013 r., 11.00]; boisko w Dąbrówce
KS Brzoza - Spójnia II Białe Błota 3:2 [14.09.2013 r., 12.00]
Jeziorak Żnin - Spójnia Białe Błota 1:1 [15.09.2013 r., 10.00]
Pauzują: Orzeł Kcynia, UKS Barcin.
3. kolejka - 21.09.2013 r./22.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Orzeł Kcynia 9:1 [21.09.2013 r., 11.30]
Spójnia II Białe Błota - Jeziorak Żnin 0:8 [21.09.2013 r., 13.00]
Szubinianka Szubin - UKS Barcin 1:0 [22.09.2013 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pauzują: KS Brzoza, Pogoń Mogilno.
4. kolejka - 28.09.2013 r./29.09.2013 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - Jeziorak Żnin 0:8 [28.09.2013 r., 12.00]
Pogoń Mogilno - Spójnia Białe Błota 0:1 [28.09.2013 r., 15.00]; boisko w Dąbrówce
Orzeł Kcynia - Spójnia II Białe Błota 0:4 [29.09.2013 r., 11.00]
Pauzują: UKS Barcin, Szubinianka Szubin.
5. kolejka - 5.10.2013 r./6.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - Orzeł Kcynia 8:0 [6.10.2013 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - UKS Barcin 7:1 [6.10.2013 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - KS Brzoza 2:1 [6.10.2013 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Spójnia II Białe Błota - Pogoń Mogilno 2:2 [6.10.2013 r., 16.00]
6. kolejka - 12.10.2013 r./13.10.2013 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Spójnia II Białe Błota 4:0 [12.10.2013 r., 11.00]
KS Brzoza - Orzeł Kcynia 2:1 [12.10.2013 r., 12.00]
Pogoń Mogilno - Jeziorak Żnin 0:5 [13.10.2013 r., 11.00]; boisko w Dąbrówce
Pauzują: Spójnia Białe Błota, Szubinianka Szubin.
7. kolejka - 19.10.2013 r./20.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Orzeł Kcynia - Pogoń Mogilno 5:1 [19.10.2013 r., 15.00]
Jeziorak Żnin - UKS Barcin 3:1 [20.10.2013 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 4:1 [20.10.2013 r., 14.00]
Pauzują: KS Brzoza, Spójnia II Białe Błota.
8. kolejka - 26.10.2013 r./27.10.2013 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - Pogoń Mogilno 0:5 [26.10.2013 r., 11.00]
UKS Barcin - Orzeł Kcynia 3:1 [26.10.2013 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Spójnia II Białe Błota 8:1 [27.10.2013 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pauzują: Jeziorak Żnin, Spójnia Białe Błota.
9. kolejka - 2.11.2013 r./3.11.2013 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - UKS Barcin 3:2 [2.11.2013 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
Jeziorak Żnin - Szubinianka Szubin 6:3 [3.11.2013 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - KS Brzoza 13:1 [3.11.2013 r., 13.30]
Pauzują: Spójnia II Białe Błota, Orzeł Kcynia.
Runda wiosenna
10. kolejka - 26.04.2014 r./27.04.2014 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - UKS Barcin 1:3 [26.04.2014 r., 11.00]
Orzeł Kcynia - Szubinianka Szubin 4:6 [26.04.2014 r., 15.00]
Spójnia II Białe Błota - Spójnia Białe Błota 0:3 [27.04.2014 r., 11.00]
Pauzują: Jeziorak Żnin, Pogoń Mogilno.
11. kolejka - 4.05.2014 r. (niedziela)
Spójnia Białe Błota - Jeziorak Żnin 4:0 [4.05.2014 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Pogoń Mogilno 2:3 [4.05.2014 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Spójnia II Białe Błota - KS Brzoza 3:4 [4.05.2014 r., 11.30]
Pauzują: Orzeł Kcynia, UKS Barcin.
12. kolejka - 10.05.2014 r./11.05.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Szubinianka Szubin 3:0 [10.05.2014 r., 11.00]
Orzeł Kcynia - Spójnia Białe Błota 1:3 [10.05.2014 r., 15.00]
Jeziorak Żnin - Spójnia II Białe Błota 7:0 [11.05.2014 r., 10.00]
Pauzują: Pogoń Mogilno, KS Brzoza.
13. kolejka - 17.05.2014 r./18.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Spójnia II Białe Błota - Orzeł Kcynia 7:3 [17.05.2014 r., 14.00]
Spójnia Białe Błota - Pogoń Mogilno 3:1 [17.05.2014 r., 15.30]
Jeziorak Żnin - KS Brzoza 6:0 [18.05.2014 r., 10.00]
Pauzują: Szubinianka Szubin, UKS Barcin.
14. kolejka - 24.05.2014 r./25.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Spójnia II Białe Błota 5:0 [24.05.2014 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
UKS Barcin - Spójnia Białe Błota 0:2 [24.05.2014 r., 11.00]
KS Brzoza - Szubinianka Szubin 1:4 [24.05.2014 r., 14.30]
Orzeł Kcynia - Jeziorak Żnin 1:10 [24.05.2014 r., 15.00]
15. kolejka - 31.05.2014 r./1.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Orzeł Kcynia - KS Brzoza 3:0 walkower [31.05.2014 r., 11.00]
Jeziorak Żnin - Pogoń Mogilno 3:1 [1.06.2014 r., 10.00]
Spójnia II Białe Błota - UKS Barcin 1:5 [1.06.2014 r., 11.00]
Pauzują: Szubinianka Szubin, Spójnia Białe Błota.
16. kolejka - 7.06.2014 r./8.06.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Jeziorak Żnin 1:3 [7.06.2014 r., 11.00]
Pogoń Mogilno - Orzeł Kcynia 6:2 [8.06.2014 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota 0:3 [8.06.2014 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pauzują: Spójnia II Białe Błota, KS Broza.
17. kolejka - 14.06.2014 r./15.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - KS Brzoza 3:1 [14.06.2014 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
Orzeł Kcynia - UKS Barcin 2:4 [14.06.2014 r., 15.00]
Spójnia II Białe Błota - Szubinianka Szubin 3:6 [14.06.2014 r., 17.00]
Pauzują: Spójnia Białe Błota, Jeziorak Żnin.
18. kolejka - 21.06.2014 r./22.06.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Pogoń Mogilno 1:2 [21.06.2014 r., 11.00]
KS Brzoza - Spójnia Białe Błota 0:11 [21.06.2014 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Jeziorak Żnin 5:3 [22.06.2014 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pauzują: Spójnia II Białe Błota, Orzeł Kcynia.
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|