Prezentujemy listę sędziów na rozgrywki szczebla centralnego i zmagań na boiskach naszego województwa (od III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej do B klasy).
UWAGA!! Przy rozgrywkach III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej podajemy także nazwiska arbitrów oddelegowanych przez Wielkopolski ZPN.
T-MOBILE EKSTRAKLASA, I LIGA, II LIGA
Bartosz Frankowski (Toruń)
Marcin Liana (Żnin)
Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
Piotr Łęgosz (Toruń)
Sylwester Rasmus (Kończewice)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Marcin Boniek (Bydgoszcz)
Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Marcin Sadowski (Toruń)
Jakub Winkler (Toruń)
III LIGA KUJAWSKO-POMORSKO-WIELKOPOLSKA
Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Przemysław Czajka (Gostyń)
Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Mateusz Gajewski (Złotopole)
Łukasz Jasiak (Krotoszyn)
Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
Maciej Lanckowski (Toruń)
Katarzyna Lisiecka-Sęk (Mosina)
Piotr Łęgosz (Toruń)
Dawid Maciejewski (Poznań)
Maciej Martyniuk (Gruszczyn)
Tomasz Nowicki (Szamotuły)
Eliasz Pawlak (Śrem)
Artur Rózga (Bnin)
Łukasz Słoma (Damasławek)
Łukasz Uciński (Szubin)
Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Łukasz Zasada (Włocławek)
Tomasz Zieliński (Konin)
IV LIGA
Łukasz Bania (Toruń)
Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Karol Kobędza (Toruń)
Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)
Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Jacek Kowalewski (Włocławek)
Rafał Liana (Żnin)
Dariusz Łęgosz (Lipno)
Daniel Mateusiak (Szubin)
Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Rafał Podlewski (Izdebno)
Bartosz Roszyk (Toruń)
Michał Sobczak (Bydgoszcz)
Sławomir Winiecki (Zamość)
V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPY I, II
Łukasz Boiński (Sadki)
Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Waldemar Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Jakub Bzdawka (Świecie)
Mikołaj Chromiński (Ciechocinek)
Piotr Ciesielski (Włocławek)
Łukasz Damski (Tryszczyn)
Damian Dorn (Bydgoszcz)
Ariel Gacka (Bydgoszcz)
Krzysztof Giczela (Jadwiżyn)
Michał Głowacki (Bydgoszcz)
Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Piotr Jaranowski (Brześć Kujawski)
Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Szymon Lewandowski (Pakość)
Wojciech Nagaj (Wiele)
Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Piotr Nowicki (Janikowo)
Janusz Pajonkowski (Śliwice)
Radosław Papierowski (Świecie nad Wisłą)
Tomasz Perliński (Włocławek)
Patryk Piluś (Toruń)
Marcin Prażniewski (Lipno)
Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Adrian Rybowicz (Lipno)
Marcin Sadowski (Toruń)
Marcin Skowroński (Plebanka)
Adrian Sławkowski (Lipno)
Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Bartosz Tarnolicki (Matyldzin)
Jakub Winkler (Toruń)
Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
Piotr Wysocki (Rypin)
A KLASA, GRUPY BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK
Aleksander Adamczyk (Bydgoszcz)
Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)
Jarosław Barczak (Łochocin)
Barbara Bednarczyk (Bydgoszcz)
Rafał Borkiewicz (Włocławek)
Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Krzysztof Budziński (Lipno)
Jarosław Bykowski (Lipno)
Damian Czerwiński (Łachowo)
Paweł Dankowiakowski (Bydgoszcz)
Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Karol Drop (Inowrocław)
Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Krystian Glonek (Bydgoszcz)
Adam Grabowski (Grudziądz)
Mariusz Grabski (Włocławek)
Marcin Gwizdała (Osielsko)
Rafał Jankowski (Włocławek)
Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Krzysztof Kaczmarek (Toruń)
Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)
Marcin Kempa (Toruń)
Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Agnieszka Kostyra (Toruń)
Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Karol Kowalewski (Bydgoszcz)
Jacek Kowalski (Toruń)
Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
Magdalena Krzemińska (Unisław)
Filip Krzywicki (Włocławek)
Michał Ksobiak (Przyłęki)
Mirosław Landowski (Inowrocław)
Tomasz Linke (Tuchółka)
Dariusz Mądrzejewski (Toruń)
Marcin Modry (Bydgoszcz)
Łukasz Nowakowski (Bydgoszcz)
Paweł Oparczyk (Zamość)
Mariusz Orzechowski (Ostrowite)
Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Piotr Pankowski (Kruszwica)
Paweł Polikowski (Chełmża)
Adrian Popławski (Bydgoszcz)
Kamil Pril (Cekcyn)
Jacek Przewozik (Siniarzewo)
Sławomir Radzik (Wojnowo)
Remigiusz Rasmus (Nawra)
Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń nad Wisłą)
Karol Rolewicz (Grudziądz)
Robert Różycki (Bydgoszcz)
Krzysztof Rupiński (Rypin)
Piotr Safandowski (Włocławek)
Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Damian Sobczak (Inowrocław)
Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Mirosław Staśkowiak (Strzelno)
Przemysław Stelmaszyk (Bydgoszcz)
Marcin Szkudlarek (Strzelno)
Sebastian Szubski (Kowal)
Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
Radosław Tyburczy (Niemcz)
Patryk Walczak (Kruszwica)
Dawid Wasilewski (Włocławek)
Łukasz Wesołowski (Siniarzewo)
Dariusz Wienconek (Włocławek)
Jan Wilczewski (Bydgoszcz)
Wojciech Winnicki (Waganiec)
Marcin Wołowski (Toruń)
Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Artur Żeliszczak (Toruń)
B KLASA, GRUPA BYDGOSZCZ
Maciej Banasiak (Bydgoszcz)
Michał Chrzanowski (Piechcin)
Krzysztof Fułat (Cekcyn)
Paweł Giczela (Jadwiżyn)
Bartosz Hak (Królikowo)
Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Dariusz Karolczak (Paterek)
Dawid Kosmal (Brzoza)
Sławomir Mąka (Świecie)
Piotr Misiejuk (Bydgoszcz)
Mateusz Mrówczyński (Żnin)
Mateusz Muszyński (Nowe Dąbie)
Dawid Nowak (Solec Kujawski)
Kajetan Pawłowski (Bydgoszcz)
Michał Pokorski (Pińsko)
Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Łukasz Rogowski (Białe Błota)
Marek Semrau (Białe Błota)
Dawid Sieradzki (Stanomin)
Piotr Siewierski (Sienno)
Tomasz Szpunar (Sadki)
Łukasz Urman (Bydgoszcz)
Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Patryk Wódkowski (Żnin)
B KLASA, GRUPA TORUŃ
Krzysztof Doroz (Toruń)
Marcin Drogowski (Ciechocinek)
Dariusz Kalinowski (Toruń)
Jacek Kowalski (Grudziądz)
Paulina Kuzioła (Trzebcz Szlachecki)
Marcin Szkodziński (Toruń)
Jerzy Wiśniewski (Toruń)
Wojciech Wyka (Toruń)
B KLASA, GRUPA WŁOCŁAWEK
Damian Błaszczyk (Włocławek)
Adam Ceterski (Wola Bachorna)
Maciej Dąbrowski (Osięciny)
Mateusz Halulko (Włocławek)
Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
Krzysztof Olszewski (Lipno)
Szymon Osieczak (Włocławek)
Paweł Płocki (Włocławek)
Mariusz Pyszorski (Lipno)
Patrycja Rybczyńska (Lipno)
Damian Skowroński (Włocławek)
Mateusz Tybinkowski (Włocławek)
KLASA SĘDZIOWIE PRÓBNI
Marta Czerwińska (Inowrocław)
Anna Grzegorska (Janikowo)
Mateusz Klimkowski (Bydgoszcz)
Wojciech Przewozik (Siniarzewo)
Michał Rulewski (Bydgoszcz)
KLASA SĘDZIOWIE - SENIOR
Jarosław Gryckiewicz (Lubicz)
Janusz Grzegorski (Janikowo)
Gerard Gólcz (Pakość)
Andrzej Keński (Chełmża)
Andrzej Muszyński (Nowe Dąbie)
Mirosław Oparczyk (Zamość)
Ryszard Przybysz (Lubraniec)
Tomasz Reszke (Nowe)
Paweł Sokołowski (Włocławek)
Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
Marek Wesołowski (Grudziądz)
Edward Przybysz (Inowrocław)
Jacek Rogowski (Toruń)
GRUPA SĘDZIOWIE PERSPEKTYWICZNI - PODOKRĘG BYDGOSZCZ
Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Dariusz Karolczak (Paterek)
Dawid Kosmal (Brzoza)
Michał Ksobiak (Przyłęki)
Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Łukasz Rogowski (Białe Błota)
Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
Marek Semrau (Białe Błota)
Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
Jan Wilczewski (Bydgoszcz)
GRUPA SĘDZIOWIE PERSPEKTYWICZNI - PODOKRĘG TORUŃ
Sławomir Czerw (Kowalewo Pomorskie)
Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Karol Mazajło (Toruń)
Karol Kobędza (Toruń)
Marcin Kempa (Toruń)
Paulina Kuzioła (Trzebcz Szlachecki)
Magdalena Krzemińska (Unisław)
Patryk Piluś (Toruń)
Paweł Sarnowski (Brodnica)
Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
Mateusz Wróblewski (
Sonia Żółtowska (Chełmża)